Siła – determinacja – marzenia! Przyjdź na spotkanie!

14 października fundacja OmeaLife zaprasza na spotkanie pod nazwą „Siła, Determinacja, Marzenia”, które odbędzie się w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku (Mała scena). Spotkanie ma mieć wymiar bardzo optymistyczny, edukacyjny i motywujący pacjentów do walki z chorobą, pokazujący nowoczesne metody leczenia raka piersi, podkreślający znaczenie wizualizacji własnych marzeń i ich realizacji. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Piotr Orłowski, Prezydent Miasta Słupsk Robert Biedroń, dr n. med. Rafał Ulczok (przeprowadził wraz z zespołem pierwszy na świecie przeszczep twarzy wykonany ze wskazań życiowych), dr n. med. Daniel Maliszewski, lekarze onkolodzy z Akademii Medycznej z Gdańska oraz podróżniczka Miłka Raulin. Wstęp wolny.

Plan spotkania:

17:00 – 17:15 Otwarcie spotkania – Fundacja OmeaLife, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Piotr Orłowski

17:15 – 17:30 Prezentacja Prezydenta Miasta Słupska – Roberta Biedronia

Historia człowieka, który wielokrotnie pokazywał, że niemożliwe nie istnieje. Osoba o gigantycznej determinacji, odwadze i wiary we własne możliwości.

17:30 – 17:50 Prezentacja Fundacji OmeaLife – rak piersi nie ogranicza.

Cel i zadania fundacji. Motywacja do walki z chorobą oraz wizualizacja przyszłości na przykładzie założycielek fundacji.

17:50 – 18:30 Nowoczesna chirurgia piersi. Połączenie sił Północ – Południe.

Pan Andrzej Sapiński – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku

Dr n. med. Cezary Kaczmarkiewicz – Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku

Dr n. med. Daniel Maliszewski – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku

Dr n. med.Rafał Ulczok – Instytut Onkologii w Gliwicach

Światowe trendy w chirurgii raka piersi. Technika mikrochirurgii zastosowana w pierwszym na świecie przeszczepie twarzy ze wskazań życiowych przez Dr Rafała Ulczoka wykorzystywana do rekonstrukcji piersi w słupskim szpitalu. Pasja, marzenia i ich realizacja.

18:30 – 19:00 Siła marzeń Miłki Raulin

Wykład motywacyjny najmłodszej Polki, która zdobędzie Koronę Ziemi (zdobyła 7 z 9 szczytów). Projekt OmeaLife & Siła Marzeń – Wasze marzenia na najwyższym szczycie Antarktydy.

19:00 – 19:30 Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego. Zaproszenie na wystawę zdjęć i do rozmów w kuluarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *