NIGHT POWER 2014 Grand Prix runda finałowa

Cykl NIGHT POWER 2014 GP to alternatywa dla nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych. Ostatnia runda, a zarazem finał całego cyklu odbędzie się w Słupsku. Natomiast we wrześniu na wszystkich chętnych czekać będzie runda bonusowa na ¼ mili na olsztyńskim lotnisku.

Impreza NIGHT POWER 2014 Grand Prix runda finałowa w Słupsku odbędzie się 30 sierpnia 2014 na ul Jana III Sobieskiego.

Do wyścigów staną najlepsze auta w Polsce, a na starcie pojawią się takie perełki motoryzacji jak Lamborghini Gallardo, Chevrolet Camaro SS czy Porsche Panamera. Będzie można także zobaczyć pokazy kaskaderskie – grupę Wheelieholix na motorach oraz jednego z najmłodszych stunterów – Piotrusia oraz wyścigi ciężarówek.

Również najmłodsi będą mogli poczuć się doskonale w klimacie legalnych wyścigów NIGHT POWER. Podczas imprezy na maluchy będzie czekało mnóstwo atrakcji, konkursów i Tęczowy Power – strefa dla dzieci, gdzie będzie czekała je doskonała zabawa w świecie motoryzacji i wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. Specjalnie na tą rundę Organizatorzy przygotowali dla wszystkich chętnych osób możliwość ścigania się modelami zdalnie sterowanymi na specjalnie do tego przygotowanych torach. Podczas imprezy powstanie również małe dzieło sztuki z udziałem dzieci, mali twórcy będą oklejali samochody, które przybiorą nowe, nightpowerowe barwy.

Na uczestników imprezy będą czekały także koncerty zespołów: Rikor i Black Baloom, zagra także DJ Tico. Na scenie swój pokaz tańca orientalnego wykona Vanessa. Odbędzie się także spektakl ognia i sztuk kuglarskich w wykonaniu Teatru Rondo „To mnie kręci”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *